Реал Сосьєдад – Жирона: стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за матч

Артем Довбик

В рамках 1-го туру іспанської Прімери “Реал Сосьєдад” приймав “Жирону”. Зустріч проходила на “Реалі Арені” у Сан-Себастьяні. Команди зіграли внічию – 1:1. За господарів забив Такефуса Кубо, за гостей – Артем Довбик. Нападник відзначився з передачі Віктора Циганкова.

WhoScored та SofaScore оцінили гру учасників матчу. Артем став найкращим гравцем у своїй команді за версією обох порталів.

За 26 хвилин на полі Довбик забив гол, завдавши 1 удар по воротах, провів 1 вдале обведення, зробив 11 дотиків до м’яча, віддав 2 точні передачі з 5 (40%), в тому числі 1 ключову, виграв 1 верхову боротьбу з 4 та провів 1 відбір м’яча. Коефіцієнт очікуваних голів (xG) склав 0,48.

Гру Віктора Циганкова портали оцінили у 6,9 та 7,1 відповідно. Це третя та друга оцінка в «Жироні» відповідно.

Циганков за 90 хвилин на полі зробив асист на Довбика, 32 дотики до м’яча, 13 точних передач з 16 (81%), в тому числі 1 ключову, створив 1 гольовий момент, виграв 2 верхові боротьби з 4, заробив 4 фоли та 1 раз виніс м’яч.

Найкращим гравцем матчу визнано автора гола у складі «Сосьєдада» Такефусу Кубо – 7,6 та 7,9 відповідно.