Дебютний гол Довбика та асист Циганкова: Жирона зіграла унічию у стартовому турі Ла Ліги (Відео)

Реал Сосьєдад – Жирона

У суботу, 12 серпня, в рамках першого туру чемпіонату Іспанії з футболу Жирона грала проти Реала Сосьєдад.

Матч проходив на стадіоні “Реале Арена” у Сан-Себастьяні і завершився унічию з рахунком 1:1.

Перший гол у зустрічі було забито на 5-й хвилині – після передачі Айєна Муньйоса забив Такефуса Кубо.

На 72-й хвилині матчу Жироні вдалося зрівняти рахунок – гол забив український нападник Артем Довбик. Асистував йому його співвітчизник Віткор Циганков.

Реал Сосьєдад – Жирона – 1:1

Голи: Кубо, 5 – Довбик, 72

Відео голів:

Відзначимо, що півзахисник Жирони Віктор Циганков вийшов на цей матч у стартовому складі та відіграв усі 90 хвилин. Артем Довбик з’явився на полі на 64-й хвилині.

У наступному турі чемпіонату Іспанії Жирона зіграє проти Хетафе (20 серпня), а Реал Сосьєдад поміряється силами з Сельтою (19 серпня).