“Нам не вистачило сил після гри з ПСЖ”: Нагельсман – поразку від Боруссії М

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Юліан Нагельсман прокоментував поразку у матчі 21-го туру німецької Бундесліги з менхенгладбахською «Боруссією».

«Причиною програшу була не лише червона картка. Я думаю, що ми могли вирішити результат гри в перші сім хвилин до червоної картки. Частина провини лежить на нас.

Звісно, рання червона картка ускладнила завдання. Нам не вистачало сил після гри в Парижі», – наводить слова Нагельсмана Bayern & Germany з посиланням на Sky.

На восьмій хвилині захисник “Баварії” Дайо Юпамекано отримав червону картку. “Баварія” пропустила гол через п’ять хвилин і зрештою програла з рахунком 2:3. Після матчу Нагельсман на прес-конференції висловив незгоду з вилученням Юпамекано.