Баварія знищила суперника в матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини (Відео)

Майнц - Баварія

Завершився матч 1/8 фіналу Кубка Німеччини, у якому на стадіоні “Мева-Арена” “Майнц” приймав мюнхенську “Баварію”. Зустріч закінчилася розгромною перемогою гостей – 4:0.

Захисник «Баварії» Жоау Канселу на 17-й хвилині зробив навісну передачу до штрафної площі суперника з правого флангу, де її замкнув нападник Ерік Шупо-Мотинг, відкривши рахунок у матчі (1:0). На 30-й хвилині з передачі Томаса Мюллера гравець мюнхенців Джамал Мусіала довів перевагу гостей до двох м’ячів (2:0). За хвилину до кінця першої половини зустрічі крайній нападник рекордмайстера Лерой Зане після пасу Шупо-Мотинга зробив рахунок розгромним (3:0).

На 82-й хвилині гравець «Майнца» Бо Свенссон отримав пряму червону картку та був вилучений з поля. Хвилиною пізніше канадський захисник “Баварії” Альфонсо Девіс забив четвертий гол своєї команди (4:0), встановивши остаточний рахунок у матчі.

Майнц – Баварія 0:4

Голи: Чупо-Мотінг, 17, Мусіала, 30, Сане, 44, Девіс, 83

Майнц: Дам‘єн – Касі, Фернандес, Ханче-Ольсен – Відмер (так Коста, 40), Штах (Інгвартсен, 66), Кор, Баррейру (Лі, 46), Аарон Мартін (Хак, 46) – Баркок – Ажорк (Онісіво, 67)

Баварія: Зоммер – Канселу (Девіс, 71), Павар, Упамекано (Блінд, 64), де Лігт – Кімміх, Мусіала – Сане (Горецка, 71), Мюллер (Гравенберх, 64), Коман – Чупо-Мотінг (Гнабрі, 79)

Попередження: Відмер 24, Хак 49 – Мюллер 38

Вилучення: Хак 86 (друге попередження)

Зазначимо, що у складі «Баварії», крім Канселу, дебютував ще один захисник, який поповнив склад мюнхенців у трансферне зимове вікно, Дейлі Блінд.