Дубль Брандта подарував перемогу: огляд гри Гройтер Фюрт – Боруссія Д (Відео)

Вчора, 7 травня, на стадіоні “Ронхоф Томас Зоммер” у Фюрті в рамках 33-го туру німецької Бундесліги сезону-2021/2022 “Гройтер Фюрт” приймав дортмундську “Боруссію”. Гості здобули перемогу – 3:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 26-й хвилині відзначився півзахисник «джмелів» Юліан Брандт. На 70-й хвилині м’яч у відповідь забив форвард господарів Джесік Нганкам, йому асистував Бранімір Хргота.

На 72-й хвилині Брандт оформив дубль, гольовий пас віддав Ніко Шульц. За п’ять хвилин третій м’яч дортмундців у матчі забив захисник Фелікс Пасслак, результативну передачу оформив Марко Ройс.

Після 33 зіграних турів у німецькій Бундеслізі “Боруссія” розташовується на другому місці в турнірній таблиці, набравши 66 очок. «Гройтер Фюрт» (18) – на останньому, 18-му рядку.