“Людям в Україні важко”: Паулу Фонсека висловив свою позицію щодо війни

Португалець Паулу Фонсека, який позавчора очолив французський Лілль, на своїй першій пресконференції в клубі згадав про війну в Україні та зізнався, що ці події його змінили.

Звичайно, коли є така ситуація, як в Україні, ви можете змінити те, як ви дивитесь на життя, змінити вашу думку про важливість певних речей. Іноді ви навіть не задумуєтесь про це.

Коли я був у Києві, там була важка ситуація. Війна вже розпочалась. Але те, що я пережив там – це нічого в порівнянні з тим, від чого люди страждають там зараз кожного дня.

Моя дружина – українка, мій син – українець. Важко дивитись на те, що там відбувається. Сподіваюсь, що ця ситуація вирішиться якомога скоріше, тому що людям в Україні важко“, – сказав Паулу Фонсека.

Його дружину звати Катерина. Перший день війни 49-річний Паулу застав в Україні. Він очолював донецький Шахтар з 2016 по 2019 рік. Разом з командою спеціаліст по 3 рази виграв чемпіонат та Кубок України. Паулу Фонсека рік був без роботи, а з 2019 по 2021 працював у італійські Ромі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *