Гол Матвієнка головою – в огляді матчу Шахтар – Антверпен (Відео)

«Шахтар» здобув перемогу у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. У Гамбурзі “гірники” обіграли бельгійський “Антверпен” (1:0).

Шахтар – Антверпен – 1:0

Гол: Матвієнко (12)

Шахтар: Різник, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко, Криськів, (Келсі, 89), Судаков, Зубков, Невертон (Бондаренко, 70).

Антверпен: Бюте, Вейндал, Алдервейрелд, Кулібалі, Батай, Юсуф (Іленіхена, 73), Вермерен, Муя, Керк (Еджуке, 46), Баліквіша, Янссен.

Єдиний гол був забитий у першому таймі. На 12-й хвилині відзначився Микола Матвієнко, а в ролі помічника виступив Олександр Зубков.

Український клуб міг забивати ще двічі, але удари Азарова та Степаненка кінчиками пальців Бюте переводив у поперечину.

«Шахтар» набрав 9 очок і посідає 3-е місце у групі H. Стільки ж очок у «Барселони» та «Порту», але свій очний матч команди ще грають.