Сенсація в Празі: огляд матчу Славія – Рома (Відео)

Італійська “Рома” програла чеській “Славії” у матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи.

Зустріч групи G відбулася у Празі на стадіоні “Фортуна” і завершилася з рахунком 2:0. У складі чеського клубу відзначилися Вацлав Юречка (50-а хвилина) та Лукаш Масопуст (74-а хвилина).

У паралельному матчі швейцарський “Серветт” вдома переміг молдавський “Шериф” – 2:1. Голами відзначилися Стів Руйє та Кріс Бедья, який реалізував пенальті. Ще один м’яч футболіст господарів Йоан Северін відправив у власні ворота.

“Славія” з 9 очками очолила турнірну таблицю, випередивши “Рому” (9) за додатковими показниками. “Серветт” (4) посідає третє місце, “Шериф” (1) йде четвертим і втратив шанси на вихід у плей-офф Ліги Європи.

У наступному турі “Славія” вирушить у гості до “Шерифа”, а “Рома” на виїзді зустрінеться з “Серветтом”. Обидві зустрічі відбудуться 30 листопада.