Вписав своє імʼя в історію: легенда Порту Пепе побив рекорд видатного Франческого Тотті (Відео)

Пепе

У рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Порту здолав Антверпен із рахунком 2:0.

У першому таймі Еванілсон реалізував пенальті, а вже у доданий до другого тайму час Пепе встановив остаточний рахунок зустрічі.

Як повідомляє ESPN, Пепе став найвіковішим автором голу в історії Ліги чемпіонів. Це досягнення підкорилося захиснику у віці 40 років та 256 днів.

Варто зазначити, що цього вечора він також став найвіковішим польовим гравцем в історії турніру, який вийшов на матч у стартовому складі.

“Порту” набрав 9 очок і займає друге місце в турнірній таблиці групи Н. У лідируючої “Барселони” стільки ж очок. На третій сходинці з 6 балами йде донецький “Шахтар”. Замикає квартет бельгійський “Антверпен” – 0 очок.

У наступному турі Ліги чемпіонів “Порту” зіграє проти “Барселони”, а “Антверпен” зустрінеться з “Шахтарем”.