Хавбек Шахтаря пояснив, що допомогло “гірникам” зробити камбек у грі проти Антверпена

Єгор Назарина перед матчами відбору збірної України на ЧС-2026 поділився враженнями від ефектного камбеку донецького «Шахтаря» в Лізі чемпіонів проти «Антверпена» (3:2).

«Виграли дуже важливу для нас гру в Лізі чемпіонів, тому приїхали на позитиві й готуємося до наступних матчів у складі національної збірної.

Так, перший тайм почали дуже погано. Припустилися дитячих помилок, але в перерві тренер дав нам установку на другий тайм і, можна сказати, вийшла нова команда. Тому і вдалося досягти позитивного для нас результату.

Сікан забив два голи, став найкращим гравцем матчу, молодець. Але я вважаю, що вся команда працювала для цього. Можна сказати, що як на авторі голів уся увага на ньому, але дуже гарно попрацювала вся команда», – сказав Назарина.

Свій наступний матч в Лізі чемпіонів «Шахтар» зіграє на виїзді проти «Барселони», зустріч запланована на 25 жовтня, початок о 21:45 за київським часом.