Забрали водійські права: екс-гравець Шахтаря порушив правила дорожнього руху

Шахтер

38-річний екс-футболіст «Шахтаря» Чіпріан Маріка, співвласник команди «Фарул», чинного чемпіона Румунії, залишився без водійських прав. Це сталося вранці, в неділю, 10 жовтня, після інциденту в північному районі Бухареста.

Колишній гравець збірної Румунії пояснив, що насправді сталося. Маріка був роздратований тим фактом, що преса дуже швидко дізналася про інцидент, і сказав, що румунська поліція повинна мати на порядку денному інші, важливіші питання.

Неймовірно, неймовірно. Які новини, яке безглуздя. Так, я не хотів сперечатися з румунською поліцією через розбіжності, а саме що вони заберуть права і проведуть алкотест. Я був з дітьми, це неділя, я їхав із церкви. Справді, коли я проїжджав, було жовте світло, але вам не можна їхати, на жовте треба бути обережним. Але їхати на жовтий вам не дозволено. Я не вступав із ними в полеміку.

Вони також влаштували мені тест на алкоголь, щоб подивитися, чи зможуть вони похвалитися чимось більшим. Я був з Іоанною та дітьми, але вони сказали мені, що я порушив правила.

Люди показали, що вони можуть бути більшими католиками, ніж Папа Римський. Якщо вони так думали, я не хочу вступати в суперечки та конфлікти, наступного разу буду обережнішим“, – сказав колишній футболіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *