В УЄФА зробили заяву щодо інциденту з прапором України на фіналі Ліги чемпіонів

УЄФА

В УЄФА прокоментували ситуацію під час фіналу Ліги чемпіонів, коли у вболівальника намагався відібрати український прапор.

Це була невдала індивідуальна ініціатива одного з місцевих офіцерів служби безпеки турецької поліції. Коли про це повідомили керівнику турецької поліції, він негайно попросив повернути прапор фанату.

Ви можете побачити це за кілька секунд, якщо у вас є доступ до повного відео. УЄФА не забороняє показувати українські прапори на стадіонах. Союз активно демонструє повідомлення, що закликають до миру, на всіх своїх іграх з початку війни“, – наводить слова неназваного представника УЄФА The Guardian.

Нагадаємо, фінал ЛЧ “Манчестер Сіті” – “Інтер” проходив на Олімпійському стадіоні Ататюрка у Стамбулі. Один із уболівальників у футболці “Ман Сіті” повісив на огорожу прапор України, але співробітники стадіону кілька разів силою намагалися його відібрати.

При цьому турецькі стюарди не коментували своїх дій. Варто зазначити, що на фіналі було помічено й інші прапори, зокрема Палестини, але претензії у співробітників арени були лише до української символіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *