Легендарний Фабіо Капелло розкритикував тренера Мілана

Фабіо Капелло звинуватив Стефано Піолі у нездатності протистояти «Інтеру». “Нерадзуррі” здобули над “Міланом” три сухі перемоги поспіль, у тому числі у півфіналі Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

Інтер  близький до виходу у фінал. Піолі не здатний знайти контрзаходи, це не перше дербі, яке «Мілан» провів у такий спосіб.

Півзахист ніяк не протидіяв хавбекам «Інтера», і ті завжди діяли вільно, створюючи вдвічі більше проблем [ніж суперники].

«Мілан» припускався величезних помилок у першому таймі. Я б попросив команду пам’ятати про них [у другому матчі].

“Інтер” діяв трохи самовпевнено у другому таймі, і є ще один матч, але провести його нам потрібно інакше“, – сказав в ефірі Sky Sport Italia колишній головний тренер “Мілана”.