Мілан – Інтер: слова Стефано Піолі після гри 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Стефано Піолі поскаржився на неуважність “Мілана” в 1-му таймі гри з “Інтером” (0:2).

“Факт у тому, що «Інтер» грав краще у першому таймі та забив два голи. «Мілан» грав краще після перерви та не забив. Такий футбол на цьому рівні.

«Інтер» діяв більш якісно та ефективно в першій половині, а ми припускалися занадто багато помилок для матчу такого рівня.

До 7-ї хвилини та ноги гравця «Інтера» не було в нашому штрафному майданчику, а потім йому вдалося забити після першого ж кутового. Очевидно, нам треба було діяти уважніше.

Ми хотіли досягти іншого результату, але треба продовжувати вірити. Один момент здатний все змінити у грі у відповідь.

Ми збиралися зіграти компактно, інтенсивно, агресивно, проте «Інтер» був кращим у багатьох ситуаціях, у яких шанси були 50 на 50, і завдяки цьому взяв гру під контроль. А те, що він рано зміг використати два моменти, ускладнило завдання в плані тактики і психології. Але я побачив правильну реакцію, і від цього треба відштовхуватись у другому матчі.

Нам потрібно буде підняти планку і почати грати так, як у другому таймі цієї гри.

Але також я бачив багато спірних ситуацій, у яких суддя був [Хесус Хіль Мансано] непослідовним, – сказав головний тренер “Мілана” в ефірі Amazon Prime.