Жозе Моурінью назвав причину поразки Роми у матчі Ліги Європи з Феєнордом

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував проблеми своєї команди в атаці у першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи з «Феєнордом».

«У нас немає Холанда у нападі. Ми такі, які є, ми завжди намагаємось викладатись по максимуму.

Хлопці виклалися з гідністю та силою, у нас був шанс досягти результату в гостях, але цього не сталося, і ми програли», – наводить слова Моурінью Football Italia.

13 квітня римський клуб на виїзді мінімально поступився «Феєнорду» (0:1). «Рома» завдала 17 ударів по воротах суперника, проте лише два з них припали до воріт.

На 43-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота нідерландської команди. Виконувати удар зголосився півзахисник «Роми» Лоренцо Пеллегріні. Однак його постріл із 11-метрової позначки влучив у ліву стійку воріт.