Головний тренер Наполі прокоментував історичний вихід команди до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Лучано Спаллетті

Головний тренер “Наполі” Лучано Спаллетті прокоментував історичний вихід команди до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, на стадії 1/8 фіналу “Наполі” обіграв “Айнтрахт” із загальним рахунком 5:0.

«Це було непросто, але нам удалося досягти історичної мети «Наполі». Спочатку вони атакували нас, нам було важко грати, бо «Айнтрахт» пресингував високо. У другому таймі нам вдалося зіграти краще», – наводить слова Спаллетті офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, «Наполі» вперше в історії вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Також Італію на стадії 1/4 фіналу представлять “Мілан” та “Інтер”.

Жеребкування 1/4 фіналу, 1/2 фіналу та фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2022/23 відбудеться 17 березня у штаб-квартирі УЄФА у Ньоні (Швейцарія). Перші матчі чвертьфіналу пройдуть 11 і 12 квітня, ігри у відповідь заплановані на 18 і 19 квітня.