Долю гри вирішив гол Бензема: огляд матчу Реал Мадрид – Ліверпуль (Відео)

Карім Бензема

У середу, 15 березня, завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Реал» приймав «Ліверпуль».

Команди зустрілися на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” у Мадриді. Матч завершився мінімальною перемогою господарів – 1:0.

Довгий час на табло “Сантьяго Бернабеу” горіли нулі. Найближчим до забитого м’яча були футболісти мадридського «Реала», і врешті-решт їм вдалося вразити ворота Алісона Бекера. Сталося це на 79-й хвилині зустрічі, коли Вінісіус, який перебував у штрафному майданчику, низом покотив м’яч на Каріма Бензема, який спокійно пробив по порожніх воротах. Цей гол дозволив здобути перемогу у цій зустрічі.

Реал Мадрид – Ліверпуль 1:0

Голи: Бензема, 78

Реал: Куртуа — Карвахаль (Васкес, 86), Мілітао, Рюдігер, Начо — Модрич (Себальйос, 81), Камавінга, Кроос (Чуамені, 84) — Вальверде, Бензема (Родріго, 82), Вінісіус (Асенсіо, 84).

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Е. Робертсон (Цимікас, 90+1) — Мілнер (Окслейд-Чемберлен, 73), Фабіньо — Салах, Жота (Елліотт, 57), Нуньєс (Фірміно, 57) — Гакпо (Карвалью, 90+2).

Попередження: Цимікас

За підсумками двох зустрічей “Реал” здобув перемогу над “Ліверпулем” із загальним рахунком 6:2 і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Свого чергового суперника «вершкові» дізнаються у п’ятницю, 17 березня, коли буде проведено жеребкування наступного етапу турніру.