Баварія – ПСЖ: слова Юліана Нагельсманна після матчу

Юліан Нагельсманн пояснив, за рахунок чого “Баварія” обіграла “ПСЖ” (2:0) у Лізі чемпіонів.

«Завжди все зводиться до того, як ми граємо. Якщо нам вдається поєднати футбольну жадібність і настрій з нашою майстерністю, ми здатні досягти чого завгодно. Завжди все залежить від того, щоб ці два аспекти були разом. Коли це так, ми неймовірно гарні.

Коли ми просто намагаємося грати, у Бундеслізі вистачає команд, здатних доставити нам проблем, тому що кожна з них має потрібний настрій на матчі з «Баварією», – сказав Нагельсманн.

«У першому таймі ми не робили того, що багато говорили до матчу. Ми лишали надто багато вільних зон.

У другому таймі ми захищалися надійніше та створювали небезпеку, коли володіли м’ячем. Перемога заслужена зрештою», – додав головний тренер мюнхенців.