Шахтар обіграв Ренн в першому матчі плей-офф Ліги Європи: відео голів

Шахтар - Ренн

У четвер, 16 лютого, відбувся поєдинок плей-офф Ліги Європи УЄФА, в якому донецький “Шахтар” протистояв французькому “Ренну”.

Гра проходила в Польщі на стадіоні Війська Польського і завершилася з рахунком 2:1 на користь української команди.

Рахунок у грі відкрили футболісти донецького клубу – на 11-й хвилині з передачі Михайличенко відзначився Криськів. У компенсований до першого тайму час “гірники” подвоїли свою перевагу. Гол ударом з пенальті забив Бондаренко.

У другому таймі французькому клубу вдалося скоротити розрив у рахунку. На 59-й хвилині зустрічі гол у ворота “Шахтаря” забив Токо Екамбі.

“Шахтар” – “Ренн” – 2:1

Голи: Криськів, 11, Бондаренко, 45+1 – Тото Екамбі, 59

Шахтар“: Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко, Бондаренко, Зубков, Криськів (Петряк, 77), Судаков, Траоре (Сікан, 77)

Ренн“: Манданда, Спенс, Амарі, Белосян, Трюффер, Доку (Салах, 71), Буріжо, Угочукву (Майєр, 77), Тото Екамбі (Сантамарія, 77), Гуїрі (Дуе, 71), Колімендо (Мелінг, 86)

Попередження: Степаненко, Михайличенко, Зубков – Буріжо, Угочукву, Омарі

Відео голів:

Нагадаємо, матч-відповідь “Шахтаря” і “Ренна” відбудеться у Франції в четвер, 23 лютого.