Барселона – Манчестер Юнайтед: слова Еріка тен Хага після матчу Ліги Європи

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг прокоментував нічийний результат з Барселоною (2:2) в рамках першої гри 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Я думаю, що ми диктували хід гри, за винятком, можливо, 15 хвилин у першому таймі, коли ми мали деякі труднощі, але в іншому ми диктували хід матчу і мали багато моментів. Я був трохи розчарований тим, що в перерві рахунок був 0:0, тому що ми мали забити, а ті можливості, які у них були, ми створили самі.

Думаю, що це була чудова гра, де зустрілися дві атакуючі команди. Я думаю, що це був матч рівня Ліги чемпіонів, навіть більше, тому я дійсно насолоджувався грою. У підсумку матч завершився з рахунком 2:2, і ми повинні закінчити це протистояння на “Олд Траффорд“, – наводить слова тен Хага ВВС.

Нагадаємо, матч-відповідь між “Манчестер Юнайтед” і “Барселоною” відбудеться 23 лютого в Англії на стадіоні “Олд Траффорд”.