Видовищна перемога команди Клоппа: огляд матчу Аякс – Ліверпуль (Відео)

“Ліверпуль” здобув перемогу над амстердамським “Аяксом” у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 3:0. Зустріч відбулася в Амстердамі на стадіоні “Йохан Круіфф Арена”.

На 42-й хвилині рахунок відкрив єгипетський форвард гостей Мохамед Салах, йому асистував капітан англійського клубу Джордан Хендерсон. Подвоїв перевагу «Ліверпуля» на 49-й хвилині нападник Дарвін Нуньєс, який пробив головою після навісу Ендрю Робертсона з кутового.

Третій гол у ворота Ремко Пасвера на 52-й хвилині забив півзахисник мерсисайдців Харві Елліотт, який завдав точного удару після передачі від Салаха.

“Ліверпуль” забезпечив собі участь у плей-офф, набравши 12 очок після п’яти турів. “Аякс” – на третьому рядку таблиці, набравши три очки.