Ганебне фіаско команди Хаві: огляд матчу Барселона – Баварія (Відео)

Барселона - Баварія

У середу, 26 жовтня, проходив матч у рамках 5-го туру Ліги чемпіонів між «Барселоною» та «Баварією». Команди грали на стадіоні “Камп Ноу”. Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь гостей.

Гості відкрили рахунок у матчі. На 10-й хвилині відзначився Садіо Мане. Зі своєї половини поля Серж Гнабрі вирізав передачу вперед на Мані — Ектор Бельєрін упустив сенегальського нападника, внаслідок чого Садіо вибіг віч-на-віч з Марком-Андре тер Штегеном і відправив м’яч у ворота.

На 31-й хвилині гості зміцнили перевагу у рахунку. Відзначився Ерік Шупо-Мотінг. Серж Гнабрі, який раніше виконав гольову передачу на Садіо Мані, вивів Шупо-Мотинга віч-на-віч з Марком-Андре тер Штегеном. Нападник ідеальним ударом між ніг німецькому голкіперу збільшив перевагу «Баварії» у рахунку.

На 94-й хвилині Бенжамен Павар довів рахунок до розгромного.

Після п’яти турів мюнхенці лідирують у квартеті C (15), каталонці – на третьому місці (4). Команда Хаві втратила можливість вийти у плей-офф Ліги чемпіонів, «Баварія» та «Інтер» гарантували собі участь у 1/8 фіналу змагання.