Феєрична перестрілка та фіаско італійского гранду: огляд матчу Бенфіка – Ювентус (Відео)

Бенфіка - Ювентус

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА “Бенфіка” приймала “Ювентус”. Зустріч відбулася на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні (Португалія) та завершилася перемогою господарів з рахунком 4:3.

На 17-й хвилині зустрічі рахунок відкрив футболіст “Бенфіки” Антоніу Сілва. Через чотири хвилини форвард “Ювентуса” Мойзе Кін зрівняв рахунок. На 28-й хвилині півзахисник Жоау Маріу знову вивів господарів уперед, успішно реалізувавши пенальті. На 35-й хвилині перевагу “Бенфіки” зміцнив форвард Рафаел Сілва. На 50-й хвилині Сілва оформив дубль. На 77-й хвилині нападник Аркадіуш Мілік скоротив відставання «Ювентуса», а за дві хвилини гравець Вестон Маккенні довів його до мінімуму.

Бенфіка – Ювентус 4:3

Голи: Антоніу Сілва, 17, Жоау Маріу, 28, Рафа Сілва, 35, 50 – Кін, 21, Мілік, 77, Маккенні, 79

Бенфіка: Влаходімос, Ба (Жилберто 81), А. Сілва, Отаменді, Гримальдо, Флорентіно, Фернандес, Аурснес, Рафа (Нерес 87), Жоау Маріу (Чікіньо 90+4), Рамуш (Муса 87)

Ювентус: Щесни, Данілу, Бонуччі (Міретті 60), Гатті, Куадрадо (Сандро 60), Локателлі, Маккенні, Рабіо, Костич (Айлінг-Джуніор 70), Влахович (Сулі 70), Кен (Мілік 46)

Попередження: Ернандес – Данілу

«Бенфіка» набрала 11 очок і досягла дострокового виходу до плей-офф Ліги чемпіонів. “Ювентус” (3) – на третьому місці. Туринці втратили шанси на вихід у плей-офф турніру.