Чудовий дальній гол від Сона в огляді матчу Тоттенхем – Айнтрахт (Відео)

Вчора, 12 жовтня, відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому “Тоттенхем” приймав німецький “Айнтрахт“. Зустріч проходила на стадіоні “Тоттенхем Хотспур” у Лондоні. Стартовий свисток арбітра пролунав о 22:00 за Києвом.

Тоттенхем – Айнтрахт – 3:2

Голи: Сон 20, 36, Кейн 28 (пен.) – Камада 14, Аліду 87

Тоттенгем: Льоріс – Ромеро, Даєр (Санчес 78), Лангле – Емерсон, Хойб’єрг (Хіль 85), Бентанкур (Біссума 67), Сессеньйон – Рішарлісон (Скіпп 67), Кейн, Сон (Моура 86)

Айнтрахт: Трапп – Тута, Хасебе (Діна 70), Ндіка – Якич, Роде (Смолчич 70), Соу, Ленц (Аліду 70) – Ліндстрем, Камада (Гетце 78) – Муані (Борре 69)

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Господарі не зовсім успішно розпочали зустріч. Німецький клуб повів уже на 14-й хвилині, коли Даїті Камада реалізував гольовий момент після точної передачі Себастьяна Роде.

Через шість хвилин “шпори” зрівняли рахунок завдяки зусиллям Сон Хин Міна, асистував йому Гаррі Кейн. На 28-й хвилині вже відзначився сам англійський нападник, реалізувавши 11-метровий удар. На 36-й хвилині Сон Хин Мін оформив дубль, цього разу влучний пас йому віддав опорний півзахисник П’єр-Еміль Хейбьєрг.

На 87-й хвилині Фарід Аліду скоротив відставання в рахунку, проте це не допомогло команді. Фінальний свисток арбітра сигналізував про перемогу “Тоттенхема” – 3:2