Левандовскі рятує надію на плей-оф ЛЧ: огляд гри Барселона – Інтер (Відео)

Барселона - Інтер

Сьогодні, 12 жовтня, проходив матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому “Барселона” приймала міланський “Інтер” на стадіоні “Спотіфай Камп Ноу”.

Барселона – Інтер – 4:2

Голи: Дембеле, 41, Левандовські, 82, 90+2 — Бастоні, 50, Мартінес, 63, Госенс, 89

Барселона: тер Штеген — Роберто (Кесс’є, 73), Піке, Гарсія, Алонсо (Бальде, 72) — Гаві, Бускетс (де Йонг, 64), Педрі — Рафінья (Фаті, 65), Левандовські, Дембеле.

Інтер: Онана — Шкрініар, де Врей, Бастоні (Ачербі, 85) — Думфріс, Барелла (Асллані, 85), Чалханоглу (Госенс, 76), Мхітарян, Дімарко (Дарміан, 66) — Мартінес, Джеко (Белланова, 76).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

На 40-й хвилині забив Усман Дембеле після передачі Серхі Роберто. На 50-й хвилині Ніколо Барелла зрівняв рахунок після пасу Алессандро Бастоні.

На 63-й хвилині Лаутаро Мартінес вивів міланську команду після передачі Хакана Чалханоглу. На 82-й хвилині Роберт Левандовскі зрівняв рахунок зустрічі. На 89-й хвилині Робін Госенс ​​знову вивів “Інтер” уперед. Проте за три хвилини Левандовський знову відновив рівновагу.

Фінальний свисток арбітра сповістив про результативну нічию – 3:3. За кілька секунд до кінця матчу було вилучено головного тренера «Інтера» Сімоне Індзагі.