“Це мій улюблений суперник”: Зубков розповів, що думає про матч з Реалом

Олександр Зубков

Правий вінгер донецького Шахтаря Олександр Зубков прокоментував результат зустрічі з мадридським Реалом. Нагадаємо, гра завершилась в нічию (1:1). За український клуб забив саме Зубков, він же забив і в першому матчі, але тоді “гірники” зазнали поразки (1:2).

“Двічі забити Реалу у двох матчах – це справді дуже приємно. Жартом можу сказати, що це мій улюблений суперник!

До гри я погодився б на нічийний результат, але тепер трохи розчарований. Ми були дуже близькими до перемоги, – наводить слова Зубкова офіційний сайт УЄФА.

Гра у Варшаві завершилася внічию 1:1. Український град вів у рахунку після голу Зубкова на 46-й хвилині, але втратив перемогу у компенсований час.

На 90+5-й хвилині нічию «Реалу» влучним ударом головою приніс Антоніо Рюдігер. Мадридці достроково оформили вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Відео гола Зубкова доступне у цій новині.