РБ Лейпциг – Шахтар: Тарас Степаненко поділився очікуваннями від матчу

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко поділився очікуваннями від матчу з «Лейпцигом» у Лізі чемпіонів.

– Ігор Йовичевич сказав, ви переглядали матчі «Лейпцига». Які висновки можна зробити та які сильні сторони суперника відзначити?

– Так, дивилися, зокрема з «Айнтрахтом». «Лейпциг» – якісна німецька команда з потужними гравцями, які демонструють швидкий, вертикальний футбол. У них швидкі нападники, і ми маємо бути уважними й готовими до цього. Ми багато грали з німецькими клубами, і можу сказати, що з ними важко, проте ми мали й маємо гарні результати в тих матчах. Завтра намагатимемось продемонструвати гарний футбол і здобути результат.

– Як настрій у молодих партнерів по команді, яким тільки належить дебютувати в Лізі чемпіонів? Можливо, давали якісь настанови?

– Я нічого нікому не говорив. Пам’ятаю свої відчуття перед першим матчем у Лізі чемпіонів, я дуже хвилювався, але єдине, що я почув перед грою: ти готовий. Вони готові, Містер теж готовий, я впевнений, тож важливо, щоб вони виходили, показували те, що можуть наразі, й просто насолоджувались атмосферою, рівнем та повними трибунами. Гадаю, вони мають усе: талант, працездатність і потенціал, аби грати в гарний футбол і домагатися результату.

– Як можливо тренуватися й грати у футбол в умовах війни?

– Це для нас також уперше. Складно описати свої почуття під час тренувань у Києві, однак день у день ми підходимо до тренувань за таких умов узагалі без проблем. На тренуванні ти повинен бути готовим до того, що почуєш звуки тривоги, й тоді слід іти до укриття. Але щодня ти пишаєшся своєю країною. Я тренуюсь і роблю все, що в моїх силах, для своєї країни. Таким є наш шлях, таким є наш дух, ми маємо це подолати, – відповів Степаненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.