Капітан СК Дніпро-1 пояснив причини поразки від кіпрського АЕКа

Захисник «Дніпра-1» Олександр Сваток прокоментував поразку від АЕК Ларнака (1:2) у кваліфікації Ліги Європи.

Це була перша офіційна гра після великого проміжку часу. Так, ми проводили товариські матчі, але офіційні – то є зовсім інше. Суперник покарав нас за помилки, яких ми припустилися у першому таймі. У другому таймі ми вийшли та зіграли у власну гру.

Можливо, впав якийсь тягар, адже зрозуміли, що немає чого втрачати. Дуже школа, що не реалізували стільки створених моментів. Будемо над цим працювати. Рахунок дозволяє їхати на виїзну гру з думками про позитивний результат.

В перерві тренер сказав, що ми почали гру добре, але потім через пару помилок втратили ритм. Попросив нас трохи заспокоїтися, більше контролювати м’яч, грати надійніше та частіше бити по воротах. Новачки? Повністю один до одного ми ще не звикли, але ми бачимо, що вони є якісними гравцями. Можливо, потрібно ще трохи часу, і ми будемо краще розуміти один одного. Вони підтягнуть мову, і буде краще грати разом.

Після голу стало легше, але у другому таймі мали зрівнювати рахунок як мінімум – було достатньо моментів, аби забити ще», – сказав Сваток.

У цьому матчі Сваток забив як у власні, так і в чужі ворота. Матч-відповідь відбудеться 25 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *