Штурм – Динамо: слова Мірчі Луческу після матчу

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу поділився своїми думками про гру проти австрійського Штурму (2:1 OT) у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів:

“Сьогодні був неймовірно складний матч проти дуже гарної команди. Якщо перед поєдинком із Фенербахче я був спокійним і впевненим, що ми можемо перемогти, то сьогодні все було інакше.

Я знав, що ми зустрічаємося з дуже потужною командою, яка добре підготовлена ​​фізично, з молодими, переповненими ентузіазмом гравцями. Штурм знає, як грати у кваліфікації, і був дуже вмотивованим.

У такій ситуації ми мали не дозволити супернику контролювати гру та володіти позиційною перевагою. Натомість хотіли змусити їх багато рухатися без м’яча. Як ми побачили, останні 30 хвилин гравці «Штурма» вже не могли продовжувати грати у свою гру.

Щодо Вівчаренка, то він дуже добре зіграв в атаці і як наслідок – зумів забити. Я припускав, що поява на полі Вівчаренка та Караваєва змінить гру, адже це футболісти більш атакуючого плану.

Зворотна заміна Гармаша була пов’язана з тим, що він почав нервувати і протестувати, що є неприйнятним для професійного гравця з його досвідом. Із цим і пов’язана його заміна, адже він міг створити великі проблеми для нашої команди“, – сказав Мірча Луческу.

У наступному раунді кваліфікації суперником буде лісабонська Бенфіка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.