Вільярреал – Ліверпуль: слова Юргена Клоппа після матчу

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував вольову перемогу у півфінальному матчі у відповідь Ліги чемпіонів з «Вільярреалом». Після першого тайму «Ліверпуль» програвав із рахунком 0:2, але після перерви забив три голи та виграв матч.

«Коли я побачив наші перші рухи у другому таймі, я знав, що ми можемо змінити ситуацію, але ми все ще мали забити! Це було грандіозно, справді щось особливе.

Ми знали, що було не так у першому таймі. Важливо, як відреагували хлопці. У житті завжди важливо, як ви реагуєте, коли справи йдуть не так, як вам заманеться. Ми просто не були достатньо гнучкими у першому таймі. “Вільярреалу” респект.

Стадіон, команда, тренер просто неймовірно, що вони влаштували. На нас чинили тиск, але ми взагалі не грали у футбол. Ми повинні були почати грати у футбол, і коли ми зламали лінії, ми повернулися в гру та забили голи», — наводить слова Клоппа офіційний сайт УЄФА.