Бернарду Сілва прокоментував перемогу Ман Сіті над Реалом в матчі Ліги чемпіонів

Півзахисник Манчестер Сіті Бернарду Сілва прокоментував перемогу над Реалом у рамках першого матчу півфіналу Ліги чемпіонів.

Перші 20 хвилин матчу ми були чудові. Ми пресингували, створювали моменти та загалом контролювали гру. Протягом усього матчу я думав, що ми можемо перемогти з більшим рахунком.

На жаль, ми не змогли утримати перевагу у два м’ячі, яким володіли двічі. У будь-якому випадку Реал – хороша команда, і ми показали непоганий результат“, – цитує гравця BBC.

У грі з городянами Карім Бензема скоротив відставання гостей. На 81-й хвилині зустрічі він успішно реалізував пенальті та оформив дубль. Голом також відзначився Вінісіус Жуніор. Протистояння завершилося перемогою англійців із рахунком 4:3.