Ман Сіті переграв Реал Мадрид в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів: відео голів

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА Манчестер Сіті приймав Реал. Зустріч відбулася на стадіоні “Етіхад” (Сіті оф Манчестер) у Манчестері (Англія) та завершилася перемогою господарів з рахунком 4:3.

Манчестер Сіті — Реал 4:3

Голи: де Брюйне, 2, Жезус, 11, Фоден, 52, Бернарду Сілва, 74 — Бензема, 33, 82 (пен.), Вінісіус, 55.

Манчестер Сіті: Едерсон — Стоунз (Фернандіньо, 36), Діаш, Ляпорт, Зінченко — Де Брюйне, Родрі, Бернарду Сілва — Марез, Габріель Жезус (Стерлінг, 83), Фоден.

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Алаба (Начо, 46), Менді — Вальверде, Модріч (Себальос, 79), Кроос — Родріго (Камавінга, 70), Бензема, Вінісіус (Асенсіо, 88).

Попередження: Фернандіньо — Начо.

На 2-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник “Манчестер Сіті” Кевін Де Брейне.

На 11-й хвилині зустрічі форвард Габріел Жезус зміцнив перевагу господарів у рахунку.

На 33-й хвилині зустрічі нападник “Реала” Карім Бензема скоротив відставання гостей.

На 53-й хвилині зустрічі гравець Манчестер Сіті Філ Фоден забив третій гол городян.

За дві хвилини форвард мадридського клубу Вінісіус знову зробив відставання гостей мінімальним.

На 74-й хвилині зустрічі півзахисник “городян” Бернарду Сілва відправив у ворота “Реала” четвертий гол.

На 81-й хвилині зустрічі Бензема успішно реалізував пенальті та оформив дубль.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 Реал – Манчестер Сіті пройде 4 травня в Мадриді (Іспанія).