Гол Мессі врятував Інтер Майамі від поразки у матчі з Лос-Анджелес Гелаксі

Ліонель Мессі Інтер Маямі

Сьогодні, 26 лютого, завершився матч МЛС, у якому зустрічалися «Лос-Анджелес Гелаксі» та «Інтер Майамі». Команди грали на стадіоні “Дігніті Хелс Спортс Парк” в Лос-Анджелесі, (США). Гра розпочалася о 4:00 за київским часом. Команди зіграли внічию з рахунком 1:1.

На 75-й хвилині рахунок відкрив сербський форвард господарів Деян Йовелич. У компенсований до другого тайму час аргентинський форвард «Інтер Майамі» Ліонель Мессі зрівняв рахунок, встановивши остаточний результат матчу.

Зазначимо, що на 12-й хвилині матчу іспанський хавбек “Лос-Анджелес Гелаксі” Рікі Пуч не забив пенальті. На 88-й хвилині за дві жовті картки з поля було вилучено півзахисника господарів Марка Дельгадо.

Наразі після двох матчів у МЛС «Інтер Майамі» з чотирма очками розташовується на першому місці Східної конференції. Для «Гелаксі» ця зустріч стала першою на турнірі. Завдяки нічиєї команда з Каліфорнії опинилася на шостій сходинці Західної конференції.