Хет-трик та геніальний асист Роналду – в огляді матчу Аль-Наср – Аль-Фатех (Відео)

Кріштіану Роналду

У матчі 3-го туру чемпіонату Саудівської Аравії «Аль-Наср» на виїзді розгромив команду «Аль-Фатех» (5:0).

На 25-й хвилині рахунок відкрив сенегальський форвард Садіо Мане, використавши геніальну передачу знаменитого португальця Кріштіану Роналду.

Потім, на 38-й хвилині, сам Кріштіану Роналду відзначився забитим голом, подвоївши перевагу команди.

У другому таймі ще три голи побували у воротах господарів поля. Роналду оформив хет-трик, а Мане зробив дубль.

Табло зафіксувало перемогу клубу «Аль-Наср» з рахунком 5:0, це перша вікторія команди у чемпіонаті.

Аль-Фатех – Аль-Наср – 0:5

Голи: Мане, 27, 81, Роналду, 38, 55, 90+6

У турнірній таблиці Аль-Наср посідає 10-те місце, маючи 3 очки (1 перемога та 2 поразки).