Грандіозний дебют: екс-зірка Ліверпуля відзначився хет-триком у першій грі за саудівський клуб (Відео)

Роберто Фірміно

11 серпня стартував новий сезон чемпіонату Саудівської Аравії. Матчем відкриття був поєдинок між командами «Аль-Ахлі» та «Аль-Хазем».

Бразильський нападник Роберто Фірміно, який цього літа перебрався з англійського “Ліверпуля” до саудівського “Аль-Ахлі”, відзначився у цьому матчі першими голами за новий клуб.

Фірміно вийшов у стартовому складі та оформив хет-трик. Бразилець вразив сітку воріт суперника на 6-й, 10-й і 72-й хвилинах.

Зазначимо, що другий гол Роберто забив після передачі ще одного зіркового новачка “Аль-Ахлі” Ріяда Мареза.

У підсумку команда Фірміно та Мареза здобула перемогу з рахунком 3:1. За гостей єдиний гол на 50-й хвилині забив Вінісіус Барбоза.