Лідер збірної Грузі: Після 24 лютого не було бажання лишатись в РФ

Зірка збірної Грузії Хвіча Кварацхелія розповів, що після 24 лютого одразу вирішив залишити РФ.  Півзахисник безплатно покинув «Рубін» і перейшов до «Динамо» Батумі, потім його підписав «Наполі».

– Де ти був 24 лютого?

– Не пам’ятаю, у Росії, думаю.

– Як ти цю новину дізнався, які були перші думки?

– Уже всі знали та говорили про це. Мені тато подзвонив. Звісно, ​​була погана реакція, там люди вмирають – це погано. Це нікому не подобається.

– Чи був страх цього дня?

– Звісно, ​​був. Страх був для сім’ї та для всіх. Я багато думав про це. І всі казали: «От Хвіча не йшов довго. І тут усе почалося».

– Як це пояснював “Рубін”. Слуцький та Сайманов казали, що ти зіткнувся з критикою у Грузії. Казали, що батькові розбили машину. Як ти все це переживав?

– Звісно, ​​переживав. Футбол – це спорт, але, гадаю, Сайманов і Слуцький усе розуміли. Я їм сказав, що сім’я мене найбільше цікавить, вона на першому місці. Вони сказали: роби так, як тобі краще.

– Коли ти зрозумів, що не можеш залишатися у Росії? Чи були якісь дзвінки, повідомлення в директі?

– Було дуже багато всього. Може, писали. Але я вже знав, що все не міг там залишатися.

– Це який був момент? Який день? Коли це зрозумів?

– Я вже розумів, що так буде.

– Одразу?

– Так. Ми мали дві гри. Я сказав, що їх дограю, зроблю все добре для команди, бо «Рубін» дуже зробив для мене. Я дуже люблю “Рубін”, Казань. І я сказав, що зіграю ці дві гри”, – сказав Хвіча Кварацхелія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *