Головний тренер Астон Вілли відреагував на фіаско команди у матчі з Манчестер Юнайтед

Астон Вілла

Головний тренер “Астон Вілли” Унаї Емері прокоментував поразку своєї команди у матчі 19-го туру англійської Прем’єр-ліги з “Манчестер Юнайтед” (2:3).

«Це були фантастичні 60 хвилин, фантастичні. Ми контролювали матч та грали дуже добре. Після першого тайму ми говорили у роздягальні, що якщо вони заб’ють один гол, то може статися камбек. Ми дуже добре виборювали.

За 20 хвилин “Манчестер Юнайтед” забив три голи. Це був їхній найкращий момент, це дуже хороша команда з відмінними гравцями. Ми повинні змиритися, і тепер моя єдина мета — розпочати другу половину сезону матчем із «Бернлі» у суботу», — наводить слова Емері ВВС.

На даний момент після 19 зіграних матчів АПЛ «Манчестер Юнайтед» знаходиться на шостому місці з 31 очком. “Астон Вілла” знаходиться на третьому рядку з 39 очками.