Два вилучення і чотири голи: Манчестер Юнайтед здобув перемогу у божевільному матчі Кубку Англії (Відео)

Манчестер Юнайтед

19 березня відбувся матч 1/4 фіналу, в якому зустрічалися «Манчестер Юнайтед» та «Фулхем». Команди грали на стадіоні “Олд Траффорд” у Манчестері (Англія).

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Крісом Каваною. “Манчестер Юнайтед” здобув перемогу з рахунком 3:1.

На 50-й хвилині відзначився нападник «Фулхема» Олександр Мітрович із передачі Ісси Діопа. На 72-й хвилині гості залишилися у меншості після вилучення бразильського нападника Вілліана. Ще одну пряму червону картку отримав Мітрович. Через три хвилини півзахисник “Манчестер Юнайтед” Бруну Фернандеш зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. На 77-й хвилині півзахисник Марсель Забітцер із передачі Люка Шоу вивів господарів уперед. Точку в матчі поставив Фернандеш на 90+6 хвилині – 3:1.

“Манчестер Юнайтед” – “Фулхем” 3:1

Голи: Фернандеш, 75 (з пенальті), 90+6, Забітцер, 77 – Мітрович, 70

МЮ: Де Хеа — Ван-Біссака, Мартінес, Магвайр, Шоу — Забітцер, Мактоміенй (Антоні, 58), Бруну Фернандеш, Рашфорд (Фред, 83), Санчо — Вегхорст.

Фулгем: Лено — Робінсон, Рім, Діоп, Тете (Суареш, 88) — Палінья, Г. Рід (Соломон, 88), Вілліан, Перейра (Кейрні, 88), Б. Рід (Джеймс, 88) — Мітрович.

Попередження: Перейра, Магвайр, Робінсон.

Вилучення: Вілліан, Мітрович – обидва на 72-й хвилині

У півфіналі “Манчестер Юнайтед” зіграє з “Брайтон енд Хоув Альбіон”. В іншій парі зустрінуться «Манчестер Сіті» та «Шефілд Юнайтед».

Півфінальні матчі Кубка Англії сезону-2022/2023 відбудуться 22 та 23 квітня.