Дебютний гол Еріксена та неймовірний Гарначо – в огляді матчу АПЛ Фулгем – Манчестер Юнайтед (Відео)

В неділю, 13 листопада, завершився матч 16-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому “Фулхем” приймав “Манчестер Юнайтед”.

Зустріч між командами проходила на стадіоні “Крейвен Котедж” у Лондоні.

Гості вийшли вперед на початку зустрічі, коли на 14-й хвилині відзначився датський півзахисник Крістіан Еріксен із передачі Бруну Фернандеша. Футболісти господарів змогли зрівняти рахунок лише на 61-й хвилині завдяки зусиллям півзахисника Деніела Джеймса, точний пас йому віддав Томас Кейрні. На 90+3-й хвилині Алехандро Гарначо зумів вирвати перемогу для «червоних дияволів» – 2:1.

Фулгем – Манчестер Юнайтед 1:2

Голи: Джеймс, 61 – Еріксен, 14, Гарначо, 90+3.

Фулгем: Лено – Рід, Діоп, Рім, Робінсон – Пальїнья, Кейрні (Онома, 90+2), Вілсон (Джеймс, 59), Перейра, Віллиан – Карлос Вінісіус.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Маласія, Лінделеф, Мартінес, Шоу – Каземіро, Еріксен, Еланга (МакТоміней, 56), Фернандеш, Решфорд – Марсьяль (Гарначо, 73).

Попередження: Рід – Гарначо

Огляд матчу:

Перемога дозволила «червоним дияволам» набрати 26 очок та закріпитися на п’ятому місці турнірної таблиці. У “Фулхема” 19 очок, команда знаходиться на дев’ятому рядку.