Ліверпуль – Манчестер Сіті: слова Пепа Гвардіоли після матчу

Манчестер Сіті у матчі за Суперкубок Англії програв Ліверпулю з рахунком 1:3. Гру, а також дебют форварда Ерлінга Холанда, оцінив наставник Хосеп Гвардіола в післяматчевому флеш-інтерв’ю.

“Команда працювала трохи більше двох тижнів. Хлопці віддали всі сили, тепер потрібно готуватися до матчів чемпіонату. Перші 15-20 хвилин суперник виглядав краще, а після цього ми знайшли свою гру. Ми мали свої моменти».

Дебют Холанда? Ерлінг мав моменти і у першому, і у другому таймі. Завжди був на вістрі атаки, багато рухався та боровся. Добре, що він почав звикати до нового чемпіонату. Сьогодні він не забив, але заб’є в наступному матчі“, – зізнався Пеп Гвардіола.

Нагадаємо, за Ліверпуль забив і заробив пенальті Дарвін Нуньєс. Ерлінг Холанд також міг забити, але його удар на 90+6 хвилині прийшовся в перекладину. Слова Юргена Клоппа після гри можете почитати в цій новині.