Арсенал не помітив Евертон, але лишився без ЛЧ: огляд матчу (Відео)

Сьогодні, 22 травня, в рамках 38 туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) на стадіоні Емірейтс  у Лондоні місцевий «Арсенал» грав з «Евертоном». Зустріч закінчилася перемогою домашньої команди з рахунком 5:1.

На 27-й хвилині лондонці отримали право на 11-метровий удар, який реалізував Габріел Мартінеллі. Через чотири хвилини Едвард Нкетіа з передачі Мартінеллі зробив рахунок 2:0. Наприкінці першого тайму Доні ван де Бек із передачі Домініка Калверт-Льюїна відіграв один м’яч.

На 56-й хвилині Седрік замкнув передачу Букайо Саки, а через три хвилини Габріел із передачі Седріка зробив рахунок 4:1. На 82 хвилині Мартін Едегор забив п’ятий м’яч команди.

Арсенал набрав 69 очок і закінчив сезон на п’ятій позиції, що дозволяє зіграти в Лізі Європи. “Евертон” (39) – 16-й.