Показали характер: огляд чемпіонського матчу Манчестер Сіті (Відео)

У матчі 38-го туру англійської Прем’єр-ліги сезону-2021/2022 “Манчестер Сіті” приймав “Астон Віллу”. Зустріч проходила на стадіоні «Етіхад (Сіті оф Манчестер)» у Манчестері та завершилася перемогою господарів – 3:2.

На 37-й хвилині забив хавбек “Астон Вілли” Метті Кеш, гольовий пас віддав Лука Дінь. На 69-й хвилині відзначився бразильський півзахисник «левів» Філіппе Коутіньо, йому асистував Оллі Уоткінс.

На 76-й хвилині гравець «Ман Сіті» Ілкай Гюндоган після передачі Рахіма Стерлінга скоротив перевагу «Астон Вілли», а за дві хвилини взяттям воріт відзначився Родріго Ернандес. На 81-й хвилині дубль оформив Ілкай Гюндоган.

«Манчестер Сіті» набрав 93 очки в 38 зустрічах і став чемпіоном Англії, випередивши «Ліверпуль», що йде другим, на одне очко. “Астон Вілла” (45) – на 14-му місці.