Конте вивів клуб в ЛЧ: огляд розгромної перемоги Тоттенхема над головним аутсайдером АПЛ (Відео)

Сьогодні, 22 травня, на стадіоні Керроу Роуд у Норіджі в рамках заключного 38-го туру англійської Прем’єр-ліги сезону-2021/2022 Норвіч Сіті приймав Тоттенхем Хотспур. Гості здобули розгромну перемогу – 5:0.

На 16-й хвилині рахунок відкрив півзахисник Деян Кулушевський, йому асистував Родріго Бентанкур. На 32-й хвилині перевагу “Тоттенхема” подвоїв форвард Гаррі Кейн, гольовий пас віддав Бентанкур.

На 64-й хвилині Кулушевський оформив дубль, результативна передача на рахунку Кейна. На 70-й хвилині взяттям воріт відзначився нападник Сон Хин Мін, пас віддав Лукас Моура. За п’ять хвилин Сон Хин Мін забив свій другий м’яч у матчі.

Завдяки перемозі у матчі з “Норвічем” “Тоттенхем” набрав 71 очко і розташувався на четвертому місці в таблиці АПЛ, яке гарантує вихід до групової стадії Ліги чемпіонів.