Ральф Рангнік: Ліверпуль випереджає МЮ на шість років

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ральф Рангнік прокоментував результат матчу 30-го туру англійської Прем’єр-ліги з Ліверпулем (0:4).

«Ми не були готові до голу на п’ятій хвилині. Це змінило гру. У першому таймі ми були недостатньо хороші, поступалися супернику у всіх важливих аспектах. Перші 25 хвилин другого тайму ми були кращими і час від часу чинили тиск. Було два чи три моменти, але третій пропущений м’яч убив гру.

Така поразка бентежить, розчаровує. Можливо, це навіть принизливо. Ми маємо визнати, що Ліверпуль випереджає нас на шість років. Коли в команду прийшов Юрген Клопп, вони змінилися і стали кращими. Йдеться не лише про команду, а й про клуб, і місто. Це те, що ми маємо зробити найближчим часом“, — наводить слова Рангніка ВВС.