Ліверпуль – Манчестер Юнайтед: Юрген Клопп прокоментував впевнену перемогу своєї команди

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поділився емоціями після розгромної перемоги у матчі 30-го туру чемпіонату Англії з Манчестер Юнайтед (4:0).

«Мені справді сподобався сьогоднішній вечір. Я не очікував, що ми повністю контролюватимемо гру протягом всього матчу, але протягом 70 хвилин ми грали першим номером. У першому таймі ми дійсно контролювали гру, але потім була 15-хвилинна перерва, а потім нам знадобилося ще 15 хвилин, щоб знову бути собою.

Наші контрпресинг, швидкість та бажання, які хлопці продемонстрували сьогодні ввечері, були неперевершеними. Це була справді гарна гра, і ми забили чудові голи. Сьогодні всі щасливі», – наводить слова Клоппа ВВС.

“Ліверпуль” набрав 76 очок і піднявся на перше місце у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2021/2022. “Манчестер Юнайтед” (54) – на шостому місці.