Три голи в останні 20 хвилин в огляді гри Інтер – Бенфіка (Відео)

Інтер приймав на своєму полі Бенфіку в рамках матчу-відповіді 1/4 Ліги чемпіонів. Першу гру “змії” в Лісабоні виграли (2:0).

Інтер – Бенфіка 3:3

Голи: Барелла, 14, Лаутаро, 65, Корреа, 78 — Аурснес, 38, Антоніо Сілва, 86, Муса, 90+5

Інтер: Онана — Дарміан, Ачербі, Бастоні (Д’Амброзіо, 80) — Думфріс, Барелла (Чалханоглу, 76), Брозовіч, Мхітарян, ДІмарко (Госенс, 80) — Лаутаро (Корреа, 76), Джеко (Лукаку, 76).

Бенфіка: Влаходімос — Жілберто (Нерес, 46), Сілва, Отаменді, Грімальдо — Флорентіну, Чікіньо (Нерес, 80) — Маріу (Шельдеруп, 89), Рафа (Муса, 80), Аурснес — Рамуш (Гедеш, 74).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Цей матч завершився в нічию, хоча італійський гранд ще за 12 хвилин до кінця основонго часу мав перевагу в два голи, але “орли” відігралися.

За італійську команду голами відзначились Барелла у першому таймі, Лаутаро та Корреа — у другому. В Бенфіки авторами голів стали Аурсенс, Антоніу та Муса.

Підписуйтесь на цікавий телеграм-канал про баскетбол.