Допоміг рикошет: Роман Яремчук забив дебютний гол за Брюгге (Відео)

Роман Яремчук

Сьогодні, 2 вересня, відбувається дербі міста Брюгге. Однойменний клуб, до якого нещодавно приєднався Роман Яремчук, на своєму полі приймав сусідів Серкль Брюгге.

Українець вийшов на поле на 63-й хвилині, коли господарі мали перевагу в два голи. Згодон Нільсен довів справу до 3:0, а на 82-й хвилині забив і Роман Яремчук.

Він отримав м’яч недалеко від лінії штрафого, другим дотиком пробив по воротам. Від бека гостей був легкий рикошет, що дезорієнтувало голкіпера. Таким чином, українець відкрив рахунок своїм голам за чемпіонів Бельгії в першій же грі.

Нагадаємо, минулий сезон нападник грав за Бенфіку. За “орлів” встиг відіграти 5 поєдинків і в цьому сезоні, віддав 1 результативний пас.

В Бельгії він виступав з 2017 по 2021 рік. Його клубом був Гент. В Україні грав за Динамо та Олександрію.