Зворушливі кадри: фанати Бенфіки влаштували овації Яремчуку, українець не стримав сліз (відео)

Португальська “Бенфіка” у матчі 24-го туру чемпіонату Португалії приймала “Гімарайш”. З капітанською пов’язкою “орлів” на поле вивів Ян Вертонген. Український нападник Роман Яремчук з’явився на полі на 62-ій хвилині у результаті заміни.

Українець під зворушливі овації трибун отримав капітанську пов’язку. Так “Бенфіка” підтримала нашу країну в боротьбі з окупантом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sport Lisboa e Benfica (@slbenfica)

Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь “Бенфіки”. Перемогу “орлам” принесли забиті м’ячі у виконанні Гонсало Рамоса та Дарвіна Нуньєса, який оформив дубль.

Український нападник Бенфіки Роман Яремчук з’явився на полі у середині другого тайму — на 61 хвилині, але результативними діями не відзначився.

Бенфіка — Віторія Гімарайнш 3:0

Голи: Рамос, 23, Нуньес, 37, 52 (з пенальті).

Після 24 турів Бенфіка набрала 54 очки і посідає третє місце у турнірній таблиці, відстаючи від Спортінга на чотири бали. У Віторії — 30 очок і шостий рядок.