Порту на останній хвилині вирвав перемогу у Арсеналу у першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

ФК Порту

Завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому зустрічалися португальський “Порту” та англійський “Арсенал”.

Команди грали на стадіоні «Драгау» у Порту (Португалія). Як головний арбітр зустрічі виступав Сердар Гезюбююк (Нідерланди).  “Порту” вдалося здобути найважливішу перемогу – 1:0.

Єдиним голом відзначився форвард «драконів» Вендерсон Галено, який забив на 90+4 хвилині. Зустріч у відповідь команда пройде в Лондоні на стадіоні «Емірейтс» і відбудеться у вівторок, 13 березня. Початок гри – о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, «Порту» потрапив до плей-офф цього сезону Ліги чемпіонів, вийшовши з групи з «Барселоною», «Шахтарем» та «Антверпеном». «Арсенал», у свою чергу, відібрався до 1/8 фіналу, посівши перше місце у квартеті з ПСВ, «Севільєю» та «Лансом».