“Проявили характер”: Володимир Шаран оцінив дії своїх підопічних за гру з ФК Львів

Сьогодні відбувся спаринг між ФК Львів та Минаєм. Команди розійшлись миром (2:2). Володимир Шаран клубній прес-службі прокоментував цю гру.

– Володимир Богданович, «Львів» – суперник «Миная» в УПЛ. Отриману сьогодні інформацію можна буде використовувати для підготовки до офіційної зустрічі?

– Так, можна буде використовувати. Але «Львів» грає за схемою, яку використовував раніше, і в минулому сезоні.

Більше над тактикою потрібно працювати перед зустріччю з цією командою в УПЛ. А так, гра для нас була важлива в тому сенсі, що це був перший бойовий матч з командою Прем’єр Ліги цього літа. І ми на фоні суперника побачили деяких наших гравців, які досить непогані в матчах проти команд нижчого рівня.

А сьогодні ми побачили, що команда УПЛ ні в чому не поступалася нам, а в деяких компонентах навіть переважала. Радує мене те, що програючи 0:2, ми змогли зрівняти рахунок. Проявили характер і це всупереч вчорашньому важкому тренуванні.

– Як ви оціните готовність єдиного легіонера команди – Ловро Грайфонера ?

– Ловро мені сподобався. Я побачив у ньому те, що очікую від опорного півзахисника –бажання, роботу із м’ячем і бійцівські якості.

– В команді три воротарі: Олександри Бандура та Кемкін і Герман Пеньков. Ви вже знаєте, хто буде першим?

– Всі працюють на тренуваннях і важко зараз визначитись. Все просто – хто буде кращий, той і буде грати“, – сказав Шаран.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *